Webové studio

zakázkové webové stránky a aplikace 

První dojem uděláme většinou jen jednou. V dnešní elektronické době je webová prezentace většinou to, s čím se náš zákazník setká ještě dříve než vezme za kliku nebo zvedne telefon.

Firemní webové stránky

Tvoříme profesionální firemní webové stánky. Webová prezentace je v dnešní době většinou úplně první kontakt s potencionálním zákazníkem. Redakční systém pro snadnou správu obsahu, responzivní design pro mobilní telefony a tablety, propojení se sociálními sítěmi jsou pro nás samozřejmostí.

Blogy a stránky pro jednotlivce

Rádi byste pravidelně publikovali různé články, recenze, recepty, zajímavosti nebo nápady? Pomůžeme vám založit osobní blog.

E-shopy

Virtuální prodejna se vším všudy. Napojení na pokladní nebo skladový systém, platební brána pro pohodlně placené kartou nebo systém pro zásilkové služby.

Produktové weby

Není produkt jako produkt – precizní fotka, výstižný popis dokonalá image. Pokud máte zajímavý produkt, dejte o něm vědět ostatním.

Rozsáhlá portálová řešení

Integrace několika systémů do jednoho webu.

Webové aplikace a vývoj software

Potřebujete optimalizovat procesy ve vaší firmě? Nechcete stále dokola vyplňovat excelovské tabulky? Jsou věci, které by bylo možné automatizovat? Naprogramujeme vám aplikaci přímo na míru, propojíme se stávajícími systémy a ušetříme vám čas i peníze.