Grafické studio

kreativní grafika na různé způsoby

Grafikou v nejrůznějších ohledech se bavíme téměř 20 let a rádi připravíme ten správný designový koktejl i pro vás.

Webdesign,
on-line grafika, obsahová grafika

Webové stránky, newslettery, sady animovaných reklamních bannerů pro display kampaně, infografika, ikony pro váš web nebo design osobních i firemních profilů na sociálních sítích.

Logo a vizuální styl, branding

Záleží vám na tom, jak vypadáte? Nám ano, proto se pečlivě věnujeme vašemu vizuálnímu stylu. Od samotného loga, přes vizitky, letáčky, tiskoviny, fotky a dalším doplňkovým grafickým detailům, které jsou pro celkový dojem velmi důležité.

Firemní identita

Vše souvisí se vším a ideální je, když jednotlivé prvky na sebe vzájemně navazují. Platí to nejen pro webové stránky, ale současně pro všechny další materiály a komunikační kanály. Vše ladíme tak, aby na první pohled bylo jasné, že se jedná právě o vaši identitu.

Vizitky, letáky, brožury, katalogy, promo materiály, elektronické dokumenty

Ať už využijete jakýkoliv nástroj komunikace, jsme přesvědčeni, že profesionálně zpracovaný emailový podpis, šablona v rámci MS Office, vizitka, katalog, newsletter nebo označení kanceláře dodá na serióznosti, vážnosti a celkovém postoji.

Polepy aut, výloh, poutače, bannery

Decentní logo nad pravým blinkrem nebo celopolep jako jezdící reklama? Banner na plot nebo Roll-up na veletrh? To vše a ještě mnohem více samozřejmě v návaznosti na vizuální styl a firemní identitu.

Foto / video prezentace a vizualizace

Asi není grafik, kterého by nebavilo fotit a natáčet videa. U nás to platí dvojnásob. Profesionální fotky a videa, záběry z dronu nebo krátký příběh dodají vaší prezentaci patřičnou exkluzivitu.